hobi ürünleri satisi yasal bildirim

Gizlilik Ilkeleri ve Politikasi 

www.boyaahsap.com olarak, sitemize uye olan kullanicilarimiza daha güvenli bir alisveris ortami saglamayi ilke edindik. Bu sebepten dolayi, üyelerimizin kendilerini daha rahat hissetmeleri için onlara çesitli gizlilik haklari tanidik. Üyelerimizin, sahip oldugu bu haklar, asagida siralanmistir:

1. Elektronik posta adresiniz ve telefon numaraniz hiçbir gerekçe ile baska kuruluslara dagitilmayacak ve reklam, tanitim, pazarlama yapmak amaciyla kullanilmayacaktir.

2. Bize verdiginiz üyelik bilgileri ve kisisel bilgiler, sizin onayiniz disinda diger üyelere açilmayacaktir. Ancak bu bilgiler, sirketimizin kendi bünyesinde müsteri profili belirlemek amaciyla kullanilacaktir.

3. Sisteme girdiginiz tüm bilgilere sadece siz ulasabilir ve bunlari sadece siz degistirebilirsiniz. Bir baska üyenin sizinle ilgili bilgilere ulasmasi ve bunlari degistirmesi mümkün degildir.

4. Kayit esnasinda sizden zorunlu bilgiler disinda herhangi bir bilgi talep edilmemektedir.

Talep Edilen Bilgiler : Ad Soyad  , Telefon Numarasi , Mail Adresi , Açik Adres dir.(Bu Bilgiler sitemize giris yapmanizi, alisverisinizin daha hizli ve güvenilir teslim edilmesi amacindan baska bir amaç için kullanilmamaktadir.)

5. Sitemizden yaptiginiz alisverislerde vermis oldugunuz kredi karti bilgileri kesinlikle sistemimiz tarafindan kayit altina alinmamaktadir. Bu ilkeler ile kisisel haklariniz bizim tarafimizdan teminat altina alinmistir.

Sirketimizin Güvenlik Politikasi geregi; Müsterilerimizin güvenli bir sekilde, rahatça alisveris yapabilmelerini saglamak için en gelismis güvenlik sistemlerini kullanmaktadir.

Sistemimizdeki 128 bit SSL sayesinde kredi karti bilgileriniz üçüncü sahislarin gözünden ve müdahalesinden korunmaktadir.

Siparis islemlerinin bütün asamasinda tüm bilgi alisverisi SSL güvencesi altindadir ve tüm veri akisi sifreli olarak yapilmaktadir.

Bu, pratik olarak kirilmasi mümkün olmayan bir sifrelemedir. SSL güvenlik protokolü sayesinde sitemize verdiginiz kredi karti bilgileriniz sifrelenerek bankaya gönderilir ve bu islem sirasinda bu bilgilere bizlerin dahi ulasabilmesi mümkün degildir.

www.boyaahsap.com hiçbir müsterisinin kredi karti bilgilerini sisteminde saklamamaktadir.

Bu sebepten dolayi kendi kredi karti güvenliginiz için, her siparis olusturma asamasinda kart bilgilerinizi tekrar girmeniz gerekmektedir.

Kredi Kartı ile Ödeme İmkanı

SSL şifreleme ile güvenli ödeme imkanı

Türkiyenin Heryerine Kargo

Mng Kargo ile hızlı teslimat ve Kapıda Ödeme Sistemi

7/24 AÇIK

Online Sistem ile 7/24 alışveriş imkanı